Офіційний Дилер Viasat в Україні
укррус
Особистий кабiнет
Підключення
063-73-75-999
096-14-34-000
099-211-11-96
Передзвоніть мені
  • Нульовий слайд
  • Легкий старт

Viasat - цифрові технології сучасності

Що таке Viasat? Сьогодні якісне супутникове телебачення є важливою перевагою. Тому Ви ні в якому разі не помилитеся, якщо станете ще одним користувачем цифрового телебачення Viasat. Адже це світовий бренд, який використовують більш, ніж в 20 країнах Європи. 
Хочете знати, які переваги цифрового телебачення Viasat?

Тоді уважно вивчайте:

  • - супутникове телебачення Viasat – це виключно цифрове телебачення, якість зображення і звуку якого в 6 разів краще, ніж у аналогового телебачення;
  • - завдяки високоякісному супутникового сигналу, Viasat можна дивитися на всій території України, не дивлячись на географічне розміщення;
  • - велика кількість телеканалів тепер доступно і Вам. Тому дивіться більше сотні світових програм з ексклюзивним контентом і якісним перекладом на українську та російську мови;
  • - наявність Електронного Програмного Гіда, що є зручною функцією цифрового ресивера, за допомогою якої можна управляти переглядом. Тобто Ви можете слідкувати за програмою телепередач, сформувати список своїх улюблених телеканалів, дивитися анонси цікавих програм, встановити нагадування про початок улюблених телепередач, обмежувати доступ до яких-небудь каналам.

Отож, дізналися, що таке Viasat, і скільки він має позитивних характеристик? Тепер перейдемо до питання, як підключити цифрове телебачення. Тут теж все просто! Наші установники зможуть підключити Вас до телебачення Viasat протягом одного дня в будь-який зручний для Вас час.

Як підключити ?
Антена Viasat встановлюється зазвичай на даху чи фасаді будинку і прямує на південний захід. Потім від антени прокладається спеціальний кабель до телевізора. Коли установка супутникової антени Viasat завершилася, Вам треба заповнити абонентський договір, в якому зазначаються паспортні дані, місце реєстрації, ІПН та інше. Потім установник повинен зв'язатися з call-центром Viasat для активації нового абонента, після чого на Вашому телевізорі з'являються всі канали.

 

Супутниковий Інтернет. Також для швидкого і якісного Інтернету, скористайтеся послугою «Інтернет Бум». Швидкісний доступ до Інтернету буде Вам забезпечений! Наші фахівці оперативно проведуть установку після того, як Ви заповните заявку. Тому користуйтеся швидкісним Інтернетом за доступною ціною.

Ми є сертифікованими партерами, які надають доступ до сучасних технологій цифрового телебачення. Тому, чекаємо Ваших заявок! Приєднуйтесь до спільноти користувачів цифрових технологій Viasat!