Офіційний Дилер Viasat в Україні
укррус
Особистий кабiнет
Підключення
063-73-75-999
096-14-34-000
099-211-11-96
Передзвоніть мені
Чому Viasat
Чому Viasat
multitv

Якісне HD-зображення

Відчуйте переваги HD-телебачення найвищої якості з чіткістю зображення 1920х1080 та бездоганною якістю звуку доступно в будь-якій точці України. Супутниковий HD-сигнал Viasat покриває 100% території країни. Це означає, що де б ви не були, в будь-якій точці України, ви можете насолоджуватись, справді, ідеальною якістю супутникового телебачення Viasat. Тому встановити супутникову антену реально незалежно від того, де знаходиться вишка.

Порівняти умови
multitv

Ще більше улюблених каналів

  • десятки платних каналів тепер стануть необхідним атрибутом телебачення. А ще отримайте 15 каналів на супутникових платформах від Viasat. Розширюйте свій кругозір, дивіться відомі світові телепередачі за допомогою якісного супутникового телебачення Viasat;
     
  • забудьте про рекламу! Тепер ніяких довгих рекламних пауз на платних каналах;
     
  • всі українські канали безкоштовні. Дивіться програми вітчизняного телебачення на улюблених українських каналах;
     
  • за допомогою комплектів супутникового обладнання, що направлене на такі супутники, якAstra 4A (Sirius), Amos 2-3, HotBird,ви маєте прекрасну можливість налаштовувати на своїх ресиверах більше, ніж сотню некодованих каналів.
Порівняти умови
multitv

Зручні цифрові функції

Цифрові технології стали справжнім проривом сучасності. Вони не тільки покращують зображення, а і допомагають швидше знайти найцікавіші програми. Так, скориставшись функцією «ТВ гід», ви можете відразу на екрані телевізора переглянути анонси фільмів та передач, які є в ефірі на даний момент. Це дозволяє знайти і вибрати найцікавіший варіант програми і провести приємно час!

Порівняти умови
multitv

Сервіс 24х7. Все швидко і легко

24 години на добу і 7 днів на тиждень, у будь-якій точці Україні ми на службі у власних клієнтів.

Ми здійснюємо підключення лише професійним інсталятором упродовж 48 годин відразу ж після вашого дзвінка, чи заповненої форми на нашому сайті. З нами, справді, зручно і комфортно співпрацювати, тому що ми вміємо тримати марку! Тому ви можете скористатись унікальним рішенням «Все включено» і отримати відразу ж доставку, підключення та активацію послуги.

Також ми пропонуємо лише зручні способи оплати. Ви можете внести кошти за послуги, як через Інтернет, так і будь-який термінал або банківське відділення. Вам зовсім не доведеться нікуди їхати, стояти у довгих чергах, тому що ми хочемо максимального комфорту для вас.

Порівняти умови

 

Чому Viasat?  |  переваги Viasat | Підключити   |  Контакти