Офіційний Дилер Viasat в Україні
укррус
Особистий кабiнет
Підключення
063-73-75-999
096-14-34-000
099-211-11-96
Передзвоніть мені

Цифрове супутникове телебачення розширює простори и поширюється на ще більше територій українського простору. А цифрове телебачення Viasat – це якісне цифрове зображення, величезний список популярних українських і міжнародних каналів, а ще 100% покриття сигналу по всіх куточках України. Отож, тенденція запуску цифрового телебачення в України вже стартувала, тому і ви приєднуйтесь до цієї естафети справді якісного супутникового телебачення.

Так, варто сказати, що собою представляє компанія Viasat. А це відомий провайдер платного супутникового телебачення, що розпочав працювати на українському ринку ще з 2008 року. Саме ця компанія і є першим провайдером супутникового телебачення, який про ліцензований Національною раду з питань телебачення і радіомовлення. Тому ви можете повністю довіряти цьому якісному цифровому телебаченню!

Загалом платформа Viasat має найбільший список українських каналів, а кількість абонентів щороку збільшується, адже всі хочуть отримати високу якість супутникового телебачення. Ви отримаєте 24 години на добу тільки яскравих емоцій та свіжої інформації міжнародного характеру. Канали, що представлені в пакетах Viasat завжди транслюються в українському чи російському перекладах і без реклами, що, напевне, найголовніше, тому що саме набридливі рекламні ролики найбільше відволікають.

Для приймання сигналу Viasat використовуються тільки новітні світові технології. Саме завдяки цьому ви маєте змогу переглядати телевізійні програми, фільми з ідеальною якістю зображення і звуку на будь-якому телевізорі, що теж відіграє велике значення серед сучасних їх моделей. Цифровий супутниковий приймач містить ще й значний набір додаткових функцій. Зручною перевагою цифрового телебачення Viasat є те, що воно містить електронний програмний гід, який є надійним провідником  по широкому спектру програм телевізійних каналів.

Отже, приєднуйтесь до великої аудиторії користувачів якісним цифровим телебаченням Viasat! Залишайте заявку на нашому сайті, зустрічайте інсталятора, який в зручний для вас час швидко і якісно встановить та налаштує обладнання. Активуйте послугу цифрового телебачення, оплачуйте її і насолоджуйтесь комфортним переглядом!

Чому Viasat?  |  переваги Viasat | Підключити   |  Контакти